STAŇTE SA SÚČASŤOU NÁRODNÉHO TURISTICKÉHO SYSTÉMU

Buďte v centre pozornosti turistov a získajte viac návštevníkov

Projekt má za cieľ spojiť cestovný ruch na Slovensku v digitálnej forme a priblížiť ho turistovi. Turista si vytvorí svoj výlet cez webový plánovač, zaplatí si ho a stiahne si ho do mobilnej aplikácie. Tá ho znaviguje na dané miesto a povie mu viac informácií o mieste. Vďaka celoštátnej turistickej karte ušetrí, získa vstupy zadarmo a bude môcť zbierať vernostné body, za ktoré získa vyššie zľavy alebo darčeky.

ČO ZÍSKATE PO REGISTRÁCIÍ

Profil na webovom portály a v turistickej
mobilnej aplikácií

Vďaka umiestneniu na webovom portály slovakia.travel s návštevnosťou vyše 200 000 ľudí mesačne vás potenciálni návštevníci ľahko objavia. Následne si váš bod záujmu môžu pridať do plánu svojho výletu. 

Profil na ďalších turistických a informačných portáloch 

Vďaka unikátnym spoluprácam a dlhodobej príprave systému, vás umiestnime na turistické internetové portály s návštevnosťou vyše 2 000 000 ľudí mesačne. 

Profesionálny benefitný a vernostný
systém

Systém zvýši vašu atraktivitu medzi držiteľmi turistickej karty, ktorú má vo vrecku takmer každý dospelý občan alebo turista. Návštevníkov môžete prilákať na zľavy, vernostné body, alebo iné benefity.

Profesionálny rezervačný systém pre služby a ubytovanie

Ponúkate služby, alebo ste ubytovacie zariadenie? Získate od nás komplexný systém pre rezerváciu služieb, alebo ubytovania, ktorý sa Vám plne prispôsobí.

Oficiálnu registráciu bodov začneme od marca 2018. Do tejto doby môžete požiadať o neoficiálnu registráciu, ktorá nie je záväzná. Náš pracovník Vás bude kontaktovať pre viac informácií a v prípade záujmu vás znaviguje na oficiálnu registráciu.